WYJAZDY OKOLICZNOŚCIOWE

 

wyjazdy okolicznościowe poznań

Nie szukaj innych przewoźników! Wybierz Wir-Bus – proponujemy najlepsze warunki na wyjazdy okolicznościowe, wyjazdy i wycieczki szkolne w Poznaniu i nie tylko!

Potrzebujesz zbiorowego transportu w atrakcyjnej cenie na specjalną okazję? Chcesz skorzystać z usług przewozowych renomowanego przewoźnika? Cenisz komfortową jazdę w miłej atmosferze?

Proponujemy obsługę imprez okolicznościowych takich jak wyjazdy sportowe, wyjazdy na basen, wyjazdy na pielgrzymki, zjazdy, transport gości na urodziny, komunie, stypy, rocznice, chrzciny, wesela i inne uroczystości rodzinne, wycieczki szkolne z Poznania i nie tylko!

Wynajęcie transportu zbiorowego na wyjazdy okolicznościowe to wygodne rozwiązanie, bez względu na rodzaj uroczystości czy wydarzenia. Podróż komfortowym, bezpiecznym busem czy autokarem umożliwia odprężenie się i przygotowanie na nadchodzący event: wszystkimi szczegółami podróży zajmuje się przewoźnik. Małe, średnie i duże grupy uczestników docierają na miejsce punktualnie, terminowo wracają też z wyjazdu, dzięki czemu zaplanowanie atrakcji czy spotkań jest łatwe i nie ma obaw o opóźnienia.

Zawieziemy Twoich gości w ustalone miejsce, a po uroczystości odwieziemy ich do domów. Zatrudniamy doświadczonych, kulturalnych kierowców, dbających o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Nowoczesna flota sprawia, że podróż z nami przebiegnie w wygodnych warunkach!

Zadzwoń i zapytaj o wynajem naszych busów i autokarów, przedstawimy indywidualnie dobraną, korzystną i atrakcyjną wycenę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Busy 9-cio oraz 18-osobowe. Zamów przewóz teraz!

575 100 991