PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

przewóz pracowników poznań

Prowadzisz firmę? Przewóz pracowników w Poznaniu i nie tylko to oferta także dla Ciebie!

Zapewnij pracownikom dojazd do Twojego zakładu

Coraz częściej zakłady produkcyjne organizują swoim pracownikom dowóz do pracy w Poznaniu i innych miastach, z wybranego punktu w danej miejscowości, a po skończonej zmianie – transport do domu. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy – tanie przewozy pracownicze zwiększają atrakcyjność stanowisk pracy i ilość potencjalnych kandydatów, zachęconych udogodnieniem. Pracownicy są na swoim stanowisku o wyznaczonej godzinie, gotowi do wykonywania obowiązków, nie muszą także martwić się o dojazd, gdy prywatne auto jest niesprawne lub tramwaj/autobus nie dotrze na czas. Transport pracowników zorganizowany przez pracodawcę jest zaletą nie tylko w przypadku zakładów ulokowanych na typowo przemysłowych terenach, gdzie ciężko dotrzeć komunikacją miejską, ale także w obrębie miast, w godzinach szczytu sparaliżowanych przez korki i duże obciążenie komunikacyjne.
Warto wybrać sprawdzonego, doświadczonego przewoźnika, który skutecznie zaplanuje i zrealizuje transport pracowników do/z Poznania i nie tylko.

My również świadczymy tego typu usługi, dzięki którym Twoi pracownicy – szczególnie Ci niezmotoryzowani, zależni od transportu publicznego lub nieposiadający prawa jazdy – dotrą do pracy szybko, wygodnie i bez stresu. Wysoką jakość naszych przewozów pracowniczych w Poznaniu i całej Polsce potwierdza liczne grono zadowolonych klientów.

Jesteśmy elastyczni. Zapewniamy możliwość transportu cyklicznego lub jednorazowego. Proponujemy tanie przewozy pracownicze, korzystne, indywidualne warunki, gwarantujemy bezpieczeństwo transportu pracowników, dbamy o terminowość i wysoką jakość świadczonych usług.

Szukasz przewozów pracowniczych w Poznaniu i nie tylko? Zadzwoń, zapytaj o naszą ofertę i zamów dowóz pracowników do swojej firmy!

Busy 9-cio oraz 18-osobowe. Zamów przewóz teraz!

575 100 991