WYJAZDY SŁUŻBOWE

wyjazdy integracyjne poznań

Bezpiecznie przewozimy pracowników – wyjazdy integracyjne w Poznaniu, Polsce i całej UE!

Organizujemy wyjazdy służbowe, krótko- i długoterminowe, dla jednego pracownika bądź dla grupy osób. Zawieziemy pracowników na zaplanowany zjazd integracyjny, wybrany event, szkolenie, konferencję czy na targi. Przejazdy służbowe realizujemy na terenie całej Polski i Europy.

Zapewnienie transportu na różnego typu wyjazdy służbowe, w tym także wyjazdy integracyjne z Poznania i nie tylko to korzyść zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika: osoba lub cała grupa dotrze na miejsce wyjazdu terminowo i będzie mogła uczestniczyć w zaplanowanych wydarzeniach, a każdy zatrudniony na pewno doceni możliwość skorzystania z zorganizowanego z wyprzedzeniem przejazdu.

Flota naszych komfortowych samochodów z doświadczonymi kierowcami to dla Ciebie i Twoich pracowników gwarancja bezpiecznej, wygodnej jazdy z elastycznym podejściem do planu podróży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie Twoje oczekiwania. Realizowane przez nas przewozy pracowników są zawsze usługą wysokiej jakości. Proponujemy rzetelną wycenę i korzystną ofertę, atrakcyjną zarówno pod względem ceny usługi, jak i udogodnień. Dysponujemy pojazdami o różnej liczbie miejsc siedzących, jesteśmy w stanie zapewnić środek transportu zarówno dla jednego pracownika i mniejszych grup osób, jak i liczniejszego grona.

Planujesz dla swojego zespołu wyjazd integracyjny z/do Poznania lub innego miejsca? Wysyłasz pracowników w delegację lub na szkolenie, targi, spotkanie branżowe i chcesz wynająć pojazd z kierowcą? Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę przewodów służbowych.

Busy 9-cio oraz 18-osobowe. Zamów przewóz teraz!

575 100 991