WYNAJEM PRZYCZEP ROWEROWYCH

wynajem przyczep rowerowych poznań

Planujesz wycieczkę rowerową w pobliżu Poznania lub dalej? Sprawdź wynajem przyczep rowerowych i zwiedzaj z rodziną lub znajomymi Wielkopolskę albo zabierz swój sprzęt rowerowy na dalszą wyprawę!

Jazda na rowerze to doskonała okazja nie tylko do ruchu na świeżym powietrzu i aktywnego wypoczynku, ale także do poznawania atrakcji turystycznych i odkrywania urokliwej przyrody. Niewiele osób jednak radzi sobie na dłuższych dystansach, nie zawsze taka forma transportu jest też komfortowa. Rozwiązaniem jest wynajem przyczep rowerowych z Poznania lub okolicy i przewóz rowerów na miejsce startu wycieczki – zabranie jednośladu jest dzięki temu szybkie, proste i wygodne. Z przyczepą rowerową z łatwością zabierzesz także swój rower na wakacje, weekendowy wyjazd, rajd czy inną podróż.

Wir-Bus oferuje przyczepy rowerowe na wynajem w atrakcyjnych cenach. Wypożyczany przez nas sprzęt jest wysokiej jakości, bezpieczny, uniwersalny, dostosowany do większości modeli rowerów, podczepiany do pojazdu na hak samochodowy. Przyczepa jest lekka, mieści aż 15 rowerów, które bez trudu załadujesz i zabezpieczysz. Wszystkie elementy przed wypożyczeniem są sprawdzane, ich sprawność weryfikowana, przyczepa posiada także koło zapasowe w zestawie. Z naszą przyczepą przewóz rowerów na wycieczki rowerowe i nie tylko będzie wygodny i łatwy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przyczep rowerowych na wynajem – Poznań i nie tylko. Zadzwoń, zapytaj o ofertę dla Ciebie, zamów wynajem przyczepy i ciesz się wyprawą rowerową tam, gdzie chcesz.

Busy 9-cio oraz 18-osobowe. Zamów przewóz teraz!

575 100 991